بلاگ باشگاه

آخرین رویدادهای باشگاه مشتریان فروشگاههای زنجیره ای شهروند


Responsive image

مشارکت شهروند با جمعیت هلال احمر در طرح بسیج اجتماعی شهروندان | نوشته شده در : 1397/01/24 12:36:50
مدیر عامل شرکت شهروند در جلسه مشترکی که با سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر برگزار شد، از آمادگی شرکت شهروند برای بسیج اجتماعی شهروندان به منظور کمک رسانی به مردم آسیب دیده خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهروند، مسعود سریع القلم با اعلام این خبر گفت: به منظور کمک رسانی هرچه بیشتر به مناطق درگیر سیل پس از ارسال چندین مرحله کمک های اهدایی شهرداری تهران، شهروند آمادگی خود را جهت مشارکت با جمعیت هلال احمر ایران در قالب برنامه ریزی اسکان میان مدت نیروهای امدادرسان این جمعیت به صورت متمرکز اعلام کرد.

مدیر عامل شرکت شهروند در این جلسه ضمن ارائه گزارشی از برنامه ریزی های اولیه و اقدامات انجام شده جهت جمع آوری بسته های غذایی با مشارکت شرکای اجتماعی و مردم، خاطر نشان کرد: به منظور تامین مایحتاج آسیب دیدگان سیل اخیر، شرکت شهروند اقدام به راه اندازی پورتال فروش مجازی شهروند برای کمک به مناطق سیل زده کرد.

سریع القلم در ادامه تصریح کرد: شهروندان می توانند از طریق پورتال مجازی شهروند از دو طریقی اینترنتی به آدرس www.shahrvand.ir و یا از طریق شماره تلفن 4884 در طرح کمک رسانی به هموطنان سیل زده مشارکت کنند و امیدوار هستیم در فاز جدید این اقدامات که با همکاری جمعیت هلال احمر ایران آغاز شده است این کمک ها به شکلی منسجم تر و هدفمند به هموطنان سیل زده ارسال شود.