بلاگ باشگاه

آخرین رویدادهای باشگاه مشتریان فروشگاههای زنجیره ای شهروند


Responsive image

فروشگاه شهروند نارسیس در محدوده تهرانپارس افتتاح شد | نوشته شده در : 1397/09/21 08:49:14

فروشگاه شهروند نارسیس در محدوده تهرانپارس افتتاح شد
به گزارش روابط عمومی معاونت مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران زریر نگین تاجی در حاشیه مراسم افتتاح فروشگاه شهروند نارسیس تهران پارس که با حضور مجید فراهانی و محمد سالاری از اعضای شورای شهر تهران، محمد حقانی رئیس هیئت مدیره شرکت شهروند ، علیرضا حسینی شهردار منطقه 4 و مسعود سریع القلم مدیر عامل شرکت شهروند برگزار شد گفت: امروز یکی از اصلی ترین وظایف ما پیگیری وصول مطالبات شهرداری تهران از سازمان ها و نهاد ها به ویژه نهاد های دولتی است.
نگین تاجی افزود: فروشگاه شهروند به عنوان ویترین اقتصادی شهرداری تهران نقش اساسی در تأمین کالا و مواد غذایی شهروندان تهرانی دارد، براین اساس جا دارد ضمن تقدیر از عملکرد مدیریت و همکاران مجموعه فروشگاهی شهروند،تا حد ممکن از نظر کمیت و تنوع کالا و ارائه خدمات و ارتقای کیفیت محصولات و همچنین افزایش رضایتمندی شهروندان تلاش کنیم.
وی در ادامه سخنان خود به افتتاح فروشگاه شهروند در مجتمع تجاری نارسیس تهران پارس اشاره کرد و گفت: امیدواریم شاهد ادامه این روند در کلان شهر تهران و سایر کلان شهر های کشور باشیم، چرا که فروشگاه های شهروند نقش موثری در تامین کالا و مایحتاج مورد نیاز شهروندان دارد.
دکتر نگین تاجی خاطرنشان ساخت: در مرحله اول 2700 میلیارد تومان از مطالبات شهرداری تهران از دولت شناسایی و مورد تایید قرار گرفته است که پیگیری وصول آن از مهم ترین اولویت های ما خواهد بود.
نگین تاجی در خاتمه سخنان خود و با قدر دانی از سید حسن رسولی خزانه دار شورای اسلامی شهر تهران به واسطه پیگیری و حمایت های وی و سایر اعضای شورا گفت: در همین راستا 120 میلیارد تومان از این مطالبات وصول شده است و ما به طور جد و مستمر پیگیر ادامه این روند خواهیم بود.
در ادامه این مراسم مسعود سریع القلم مدیر عامل شرکت شهروند نیز گفت: تنوع کالایی، قیمت و کیفیت مناسب محصولات در فروشگاه های شهروند از جمله مهمترین مزیت های این فروشگاه ها است که فروشگاه شهروند نارسیس، با داشتن بیش از سه هزار قلم کالا از امروز به شهروندان تهرانی در شرق پایتخت خدمات دهی خواهد داشت. همچنین از 20 آذر ماه لغایت 10 دی ماه تمامی محصولات با تخفیفات ویژه تا سقف 50 درصد به شهروندان عرضه می شود.
مدیر عامل شرکت شهروند افزود: فروشگاه شهروند نارسیس پس از آزادگان، حکیمیه، لویزان و مجیدیه پنجمین فروشگاهی است که در منطقه 4 به شهروندان خدمات دهی دارد و این امر به واسطه استقبال شهروندان از خدمات دهی فروشگاه ها ی شهروند در این منطقه است