بلاگ باشگاه

آخرین رویدادهای باشگاه مشتریان فروشگاههای زنجیره ای شهروند


Responsive image

وجود ۵۲ هزار مشترک ثابت در فروشگاه مجازی شهروند | نوشته شده در : 1398/01/24 12:41:57
مدیر فروشگاه مجازی شهروند، بیان کرد: هم اکنون بیش از ?? هزار مشترک فعال از طریق اپلیکیشن و سایت یا به صورت تلفنی از این فروشگاه خرید می کنند.
سید رضا هادیان فر، مدیر فروشگاه مجازی و رسانه های اجتماعی شهروند، در رابطه با فعالیت فروشگاه های مجازی این شرکت اظهار داشت: هدف از راه اندازی فروشگاه مجازی شهروند کاهش سفر های درون شهری، کاهش ترافیک، کاهش جابجایی کمتر پول نقد، کاهش آلاینده های محیط زیست و حذف واسطه های غیر ضروری از چرخه تولید بوده است، در سال های گذشته مشکلات عدیده ای در ناوگان حمل و نقل فروشگاه های مجازی وجود داشت که با افزایش سفارشات مشتریان، سیستم حمل و نقل عملا کفاف انجام عملیات ارسال محصولات را نمی داد، اما با ورود مدیر عامل جدید بحث ناوگان جدید مطرح شد و بخش خصوصی با مشارکت بانک آینده مسئولیت توزیع اجناس فروشگاه را بر عهده گرفت.

مدیر فروشگاه مجازی شهروند در خصوص استفاده از بخش خصوصی بیان کرد: در دوره قبلی، هزینه های سربار زیادی داشتیم که با ورود بخش خصوصی به فروشگاه های مجازی توانستیم از این طریق هزینه های خود را کاهش دهیم، که این موضوع گام موثری در تقویت فروشگاه مجازی به حساب می‌آید.

وی در ادامه افزود: موتور سیکلت های انژکتوری جایگزین موتورهای کاربراتوری شدند که با محیط زیست نیز سازگاری بیشتری دارند، همچنین درگاه پرداخت اینترنتی فعال شد و کارتخوان های سیار با بستر جدید به گونه ای که قابلیت نصب اپلیکیشن های مختلف را داشته باشد طراحی شدند، که به زودی می توانیم از طریق این دستگاه‌ها اعتبار سنجی بن های شهروند را درب منزل مشتری انجام دهیم.

هادیان فر تصریح کرد: اخیرا فروشگاه دیواری شهروند نیز افتتاح شده است که برای اولین بار در ایران، تصاویر کالاها با بارکد ویژه در اماکن عمومی همچون مترو در ایستگاه های تجریش و دروازه شمیران قرار گرفته و مشتریانی که اپلیکیشن مخصوص فروشگاه های شهروند را نصب کردند می توانند به سادگی با قرار دادن گوشی هوشمند خود روی بارکد محصول، خرید خود را انجام دهند و کالای آن‌ها حداکثر تا زمان رسیدن به منزل، به دست شان خواهد رسید.

مدیر فروشگاه مجازی و رسانه های اجتماعی شهروند در ارتباط با اعتماد مشتریان در فروش مجازی خاطرنشان کرد: هم اکنون بیش از ?? هزار مشتری فعال در این فروشگاه داریم که یا از طریق اپلیکیشن و سایت یا به صورت تلفنی از ما خرید می کنند، مردم اعتماد خاصی به مجموعه شهروند که زیر مجموعه شهرداری تهران است دارند، ضمن این که فروشگاه مجازی شهروند توانسته نماد اعتماد الکترونیک دو ستاره را از وزارت صنعت دریافت کند، تمام این موارد موجب شده مردم استقبال مناسبی از فروش اینترنتی به عمل آورند.

وی در پایان اذعان داشت: اوایل راه اندازی فروشگاه های مجازی حدود ?? تا ?? هزار مشترک فعال وجود داشت، اما با ورود نرم افزار جدید مدیریت ارتباط با مشتری، طراحی وب سایت جدید، اضافه شدن اپلیکیشن موبایل و افتتاح فروشگاه دیواری شهروند، شهروندان اعتماد بیشتری پیدا کردند و هم اکنون بیش از ?? هزار مشترک فعال داریم، فروشگاه های مجازی شهروند از طریق وب سایت خود به نشانی shahrvand.ir و یا شماره تلفن های ???? به ارائه خدمات به شهروندان می پردازند، همچنین اپلیکیشن موبایل فروشگاه مجازی شهروند نیز در جهت خدمت رسانی بیشتر به مشتریان طراحی شده است.