بلاگ باشگاه

آخرین رویدادهای باشگاه مشتریان فروشگاههای زنجیره ای شهروند


Responsive image

دیدار شهردار تهران با اعضای بنیاد مجمع خیرین دانشگاه فرهنگیان کل کشور | نوشته شده در : 1398/05/20 10:59:45
اولین جلسه دیدار اعضای بنیاد خیرین حامی دانشگاه فرهنگیان کشور با شهردار تهران برگزار شد.

در این دیدار که با حضور اعضای هیئت مدیره و هیئت امنای اعضاء خیرین دانشگاه فرهنگیان کشور در دفتر شهردار تهران برگزار شد، تعاملات سازنده ای با هدف جلب مشارکت و حمایت شهرداری تهران از دانشگاه فرهنگیان، صورت گرفت.

پیروز حناچی شهردار تهران با اشاره به جایگاه دانشگاه فرهنگیان در نظام تعلیم و تربیت تلاش و همت اعضای بنیاد را در پیشبرد اهداف متعالی دانشگاه فرهنگیان ارزشمند و مهم خواندند.

شهردار تهران دانشگاه فرهنگیان را ركنی مهم در نظام تعلیم و تربیت دانست و از آمادگی بخش های مختلف شهرداری برای تعامل و مشاركت با بنیاد خیرین حامی دانشگاه فرهنگیان خبر داد.

در این نشست مسعود سریع القلم به عنوان یکی از اعضای هیئت امنای بنیاد خیرین دانشگاه فرهنگیان با اشاره به اهداف خیرخواهانه این نهاد و اهمیت حضور خیرین جهت کمک به مسائل و مشکلات این دانشگاه، مسئولیت انجام مصوبات شهرداری تهران در حمایت از این بنیاد مردم نهاد را بر عهده گرفت.

در ادامه این جلسه احمدی از دیگر اعضای هیئت مدیره این نهاد با تاکید بر منویات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه دانشگاه فرهنگیان مرکز ثقل آموزش و پرورش است و باید مسئولان با به روزآمدی سیستم آموزشی در دانشگاه فرهنگیان و حل مشکلات این دانشگاه در راستای ارتقاء نظام آموزشی کشور اقدام کنند، خاطر نشان کرد: با توجه به وسعت این دانشگاه در 31 استان کشور که دارای پردیس و مراکز آموزش عالی متعددی نیز هست، هدف از تشکیل و راه اندازی این بنیاد را تحکیم زیرساخت های عمرانی، علمی، پژوهشی و فرهنگی در دانشگاه فرهنگیان عنوان کرد.

حجة الاسلام عابدی دبیر هیات امنای بنیاد در ادامه این نشست به اهمیت دانشگاه فرهنگیان در تربیت نیروی انسانی كشور اشاره كرد و افزود: اگر بخواهیم در آموزش و پرورش سرمایه گذاری كنیم اولین گام، برنامه ریزی و توجه به دانشگاه فرهنگیان است.

وی عمر میانگین فضاهای فیزیكی دانشگاه را بیش از پنجاه سال دانست و اظهار كرد: دانشگاه تامین كننده نیاز آموزش و پرورش است بدین جهت ضرورت دارد، همه سازمانها و نهادها از جمله شهرداری تهران در راستای ارتقای كمی و كیفی تربیت معلم كشور، دانشگاه فرهنگیان را یاری كنند.

حسنخانی، عضو اصلی هیات مدیره بنیاد و نماینده مجلس شورای اسلامی خطاب به شهردار تهران تصریح کرد: با توجه به سابقه روشنی که از عملکرد شهرداری تهران دیده شده، انتظار می‌رود، اقدامات سازنده ای از سوی شهرداری تهران در جهت تامین فضا، مشاركت در اجرای پروژه های این بنیاد صورت پذیرد.

ارائه نقطه نظرات، بررسی پیشنهادات از سوی اعضا و برنامه های آتی بنیاد در راستای تقویت زیرساخت‌ها و توسعه عملکرد مجمع از دیگر موارد طرح شده در این نشست بود که در پایان پیروز حناچی دستوراتی در حمایت از این بنیاد صادر کرد.