بلاگ باشگاه

آخرین رویدادهای باشگاه مشتریان فروشگاههای زنجیره ای شهروند


Responsive image

مشارکت شهروند در نمایشگاه عطر سیب | نوشته شده در : 1398/06/09 15:19:30

هفدهمین دوره نمایشگاه عطر سیب، ویژه ماه محرم و تجهیز محافل، مجالس و هیئات مذهبی شهر تهران با مشارکت فروشگاه‌های زنجیره ای شهروند در بوستان گفتگو آغاز به کار کرد و تا 11 شهریور ادامه خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهروند، کلیه هیئت‌های دارای مجوز سازمان تبلیغات اسلامی می توانند پس از ثبت نام در سایت عطر سیب به نشانی www.atresib.tehran.ir از تسهیلات و خدمات ویژه شهروند در این نمایشگاه برخوردار شوند.
فروشگاه‌های شهروند با تامین و عرضه مواد غذایی مورد نیاز هیئت‌ها اعم از برنج، روغن، چای، زعفران، خرما و گلاب و ... در این نمایشگاه خدمات دهی دارد.
بنابر اعلام روابط عمومی فروشگاه‌های شهروند در راستای حمایت از هیئات مذهبی، این محصولات با قیمت تمام شده و با حاشیه سود صفر درصد در اختیار هیئت ها قرار خواهد گرفت.
بر همین اساس مسئولان هیئت‌ها می‌توانند با مراجعه به شعب فروشگاه‌های شهروند بیهقی، آزادگان، المپیک، شهرری و بهاران اقلام اساسی و مورد نیازشان را با کیفیت و قیمت مناسب تهیه کنند.
شایان ذکر است خرید چندباره از فروشگاه های شهروند بلا مانع است، این در حالی است که سایر مراکز عرضه کننده اقلام مورد نیاز ایام محرم، تنها یکبار به هر هیئت خدمات دهی خواهند داشت.