بلاگ باشگاه

آخرین رویدادهای باشگاه مشتریان فروشگاههای زنجیره ای شهروند


Responsive image

افتتاح دو فروشگاه شهروند در شمیران‌سنتر و مهرشهر/ اولین شعبه شهروند در خارج از تهران | نوشته شده در : 1398/06/09 15:32:52
همزمان با هفته دولت چهل و یکمین فروشگاه شهروند در مجتمع شمیران سنتر و چهل و دومین شعبه آن در مهرشهر کرج به عنوان اولین فروشگاه خارج از پایتخت افتتاح شد.

چهل و یکمین و چهل و دومین فروشگاه شهروند روز چهارشنبه 6 شهریور ماه با حضور جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر تهران و کرج، شهرداران مناطق، خانواده شهدا و ایثارگران و مدیر عامل شرکت شهروند، به صورت همزمان در مهرشهر کرج و بلوار ارتش واقع در منطقه یک به بهره‌برداری رسید.

فروشگاه مهرشهر کرج به عنوان نخستین شعبه فروشگاه‌های زنجیره ای شهروند در خارج از تهران، در فضایی به مساحت 2500 متر مربع طراحی شده که بیش از 15 هزار قلم انواع کالاهای مصرفی را با 10 تا 60 درصد تخفیف ویژه در اختیار شهروندان قرار می دهد و در طراحی آن از سیستمهای مدرن "خود پرداخت" و "صندوق های سیار پرداخت" استفاده شده است.

همچنین شعبه فروشگاه شهروند در شمیران سنتر در فضایی به مساحت 1500 متر مربع دارای پارکینگ اختصاصی و دسترسی مناسب به بزرگراه های شمال شهر تهران است، که 11هزار قلم انواع کالاهای مختلف را با 10 تا 50 درصد تخفیف ویژه به شهروندان تهرانی عرضه می نماید.