بلاگ باشگاه

آخرین رویدادهای باشگاه مشتریان فروشگاههای زنجیره ای شهروند


Responsive image

فروشگاه شهروند همسو با استانداردهای جهانی است / همکاری فروشگاه شهروند با شورای عالی استانها برای افتتاح شعب جدید در سراس | نوشته شده در : 1398/06/10 16:29:40
سریع القلم با اشاره به تعامل با شورای عالی استان‌ها جهت گسترش شعب فروشگاه‌های شهروند در سراسر کشور گفت: در این رابطه شعبه مهرشهر کرج به عنوان اولین شعبه خارج از تهران به بهره‌برداری رسید و قرار است شعب شهروند در شهرهای شیراز، اصفهان و تبریز نیز در آینده نزدیک افتتاح شوند.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهروند، مسعود سریع القلم مدیرعامل فروشگاه‌های زنجیره‌ای شهروند در حاشیه آیین افتتاح دو شعبه فروشگاه شهروند در مهرشهر کرج و بلوار ارتش (شمیران سنتر) توسط  مهندس مرتضی الویری رئیس شورای عالی استان‌ها گفت: چهل یکمین و چهل دومین شعبه فروشگاه شهروند در مهرشهر کرج و بلوار ارتش تهران به‌صورت هم‌زمان افتتاح شد که فروشگاه مهرشهر اولین شعبه خارج از استان شهروند است و دارای بیش از 2500 متر فضای فروشگاهی و پارکینگ است.

مدیر عامل شهروند افزود: هر دو فروشگاهی که به تازگی افتتاح شد دارای تمام استانداردهای یک فروشگاه زنجیره‌ای ازجمله فضای خوب و مفرح، یخچالهای استاندارد، نور مناسب فضای فروشگاهی و چینش‌ کالاها مطابق با استانداردهای جهانی است.

سریع‌القلم با بیان اینکه فروشگاه بلوار ارتش با 1500 متر مساحت، مایحتاج عمومی و روزانه شهروندان را تأمین می‌کند، بیان کرد: این فروشگاه بیش از 10 هزار قلم جنس را عرضه می‌کند و بنا بر تأکید شهردار و اعضای شورای شهر تهران و ‌در شرایط اقتصادی فعلی، کالاهای عرضه‌شده در این شعبه تا 50 درصد تخفیف‌ دارند.

سریع القلم با تأکید بر اینکه این فروشگاه‌ها تمام استانداردهای فن‌آوری اطلاعات را دارند اضافه کرد: این استانداردها شامل اتاق مانیتورینگ و صندوق سیار است و در شرایطی که فروشگاه شلوغ باشد شهروندان از این صندوق‌های سیار استفاده ‌می‌کنند. این سبب می‌شود که شهروندان هنگام خرید خسته نشده و از خرید لذت ببرند.

وی همچنین با اشاره به افتتاح دستگاه‌های بازیافت بطری‌های نوشیدنی در شعبه منطقه دو بیان کرد: با دستور شهردار محترم تهران مقرر شد نمونه ایرانی این دستگاه در باقی فروشگاه‌ها نیز مستقر شود، ازاین‌رو با دو شرکت دانش‌بنیان که مورد تائید معاونت علمی نهاد ریاست جمهوری است وارد مذاکره شده‌ایم تا با رعایت ضوابط و مقررات شهرداری برای تمام فروشگاه‌های شهروند دستگاه بازیافت بطری‌های نوشیدنی نصب کنیم.

مدیرعامل شهروند با اشاره به قوانین تعیین‌شده برای ساخت و تجهیز فروشگاه‌های شهروند از سوی شهرداری توضیح داد: تعبیه پارکینگ، آسانسور، پله‌برقی و ... ازجمله این امکانات است که در فروشگاه‌های جدید در نظر گرفته‌شده است و در فروشگاه‌های قدیمی‌تر نیز تا جایی که فضا به ما اجازه دهد این کار را انجام خواهیم داد.

سریع‌القلم از افتتاح شعب شهروند در کلان‌شهرهای کشور به درخواست شورای عالی استان‌ها خبر داد و تأکید کرد: تا پایان پاییز امسال یک شعبه فروشگاه شهروند به مساحت 4500 متر شیراز افتتاح خواهد شد و در ادامه در همه کلان‌شهرها شعبه‌های فروشگاه شهروند ایجاد می‌شود.

وی در خصوص مزیت فروشگاه شهروند نسبت به سایر فروشگاه‌ها نیز گفت: شهروند فروشگاهی است که صد درصد سهام آن متعلق به شهرداری است و ازاین‌رو هدف اصلی آن خدمت‌رسانی به شهروندان است نه کسب سود. به همین دلیل تلاش می‌کنیم تا کالاهای عرضه شده در شهروند  دارای تخفیف باشند و از امکانات روز آی تی بهره ببریم. برای مثال صندوق سیار یا سیستم "سلف چک اوت" یا "خودپرداخت" در برخی از شعب فروشگاه شهروند نصب‌شده است که نشانگر اعتماد به مشتری است. بر این اساس به سمتی پیش می‌رویم که شهروندان خودشان مراحل خرید و پرداخت را انجام دهند و نیازی به صندوق‌دار نباشد.