بلاگ باشگاه

آخرین رویدادهای باشگاه مشتریان فروشگاههای زنجیره ای شهروند


Responsive image

نقش موثر فروشگاه شهروند در كنترل قیمت‌ها / شهروند در حادثه سیل امسال موفق عمل كرد | نوشته شده در : 1398/06/11 09:50:23
امانی گفت: در سیل ویرانگری که در برخی از استان های کشور رخ داد یکی از اولین مجموعه هایی که تصمیم گرفت کمک های تخصصی اعزام کند و به استان‌های سیل زده کمک کند؛ شهروند بود. این مهم یکی از امتیازات خوب آن به شمار می رود.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهروند، شهربانو امانی عضو شورای اسلامی شهر تهران در حاشیه افتتاح شعبه چهل یکم فروشگاه شهروند با بیان اینکه این فروشگاه بسیار مدرن تجهیز شده است و با توجه به تعداد زیاد شهرک های منطقه یک، راه اندازی فروشگاه شهروند در این منطقه ضرورت داشت، اظهار داشت: کیفیت، قیمت و زمان برای خانواده ها در شرایط امروزی بسیار حائز اهمیت است؛ امید می رود فروشگاه شهروند با درایت بتواند این مهم را بیش از پیش تقویت کند.

وی با اشاره به گزارش اخیر فروشگاه شهروند گفت: فروشگاه شهروند 900 هزار خریدار ثابت دارد که نشان دهنده اعتماد مردم به برند فروشگاه شهروند است.

عضو شورای اسلامی شهر تهران ادامه داد: سال گذشته در یک مقطع زمانی هجومی از طرف مردم به فروشگاه ها برای ذخیره سازی برخی از اقلام مشاهده شد که در آن مقطع طی بازدیدی که از فروشگاه شهروند داشتم و شاهد بودم، فروشگاه شهروند اجازه نداد غرفه ها از اجناس خالی بماند و با مدیریت بسیار خوب توانست التهاب و شوک روانی بین مردم را کاهش دهد.

امانی تصریح کرد: همچنین در سیل ویرانگری که در برخی از استان های کشور رخ داد یکی از اولین مجموعه هایی که تصمیم گرفت کمکهای تخصصی اعزام کند و به استان‌های سیل زده کمک کند شهروند بود که این مهم نیز یکی از امتیازات خوب آن به شمار می رود.

وی با تاکید بر اینکه از شورای عالی استان ها درخواست شده که فروشگاه شهروند در سایر شهرها نیز افتتاح شود افزود: امروز شاهد راه اندازی  شعبه فروشگاه شهروند در مهرشهر کرج بودیم که شعبه بعدی در شهر شیراز خواهد بود.

این عضو شورا در پایان بیان کرد: در صورتی که فروشگاه شهروند بتواند این برند و کیفیت را حفظ کند می تواند برای رفاه حال شهروندان عزیز در کنترل قیمت ها و در تامین نیازهای مردم تاثیر گذار باشد.