بلاگ باشگاه

آخرین رویدادهای باشگاه مشتریان فروشگاههای زنجیره ای شهروند


Responsive image

جشن سالگرد افتتاح شعب شهروند با قرعه کشی و تخفیفات استثنایی | نوشته شده در : 1398/08/11 16:57:58
شرکت شهروند درصدد است در سالروز تاسیس و افتتاح هر شعبه از فروشگاه‌های خود با اعطای جوایز مختلف و تخفیفات تا سقف 50 درصد، لحظات شاد و خاطره انگیزی را برای مشتریان رقم بزند.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهروند، فروشگاه‌های زنجیره ای و مراکز خرید بین المللی و معتبر در سراسر جهان تلاش می کنند فضای فروشگاهی خود را به محیطی کاملا شاد و خاطره انگیز برای مشتریان تبدیل کرده و با انجام اقدامات مورد پسند و دلخواه مشتریان در مقاطع مختلف زمانی نام و برند فروشگاه خود را در اذهان مشتریان ماندگار کنند.

از طرفی مراکز خرید معروف و شناخته شده توانستند با بهره گیری از این موارد به عنوان مزایای رقابتی در میان شهروندان به اعتبار و محبوبیت دست پیدا کنند و با شناسایی علایق و نیازهای مشتریان و انجام اقداماتی در راستای رضایت خاطر شهروندان نه تنها احساس تعلق به فضای فروشگاه ها را در میان مشتریان خود ایجاد کردند بلکه زمینه‌های وفاداری هز چه بیشتر آنها را فراهم می کنند.

علاوه بر قیمت پایین و کیفیت بالای محصولات که می تواند تجربه لذت بخشی از خرید را برای مشتریان رقم زده و شهروندان را به خرید مجدد از فروشگاه ترغیب کند تخفیفات ویژه به بهانه های مختلف، برگزاری قرعه کشی های مختلف همراه با جوایز متنوع از اقداماتی است که می‌تواند انگیزه های خرید مشتریان را افزایش داده و فروشگاه‌ها و مراکز خرید را به محیطی دوست داشتنی برای شهروندان تبدیل کرده و مانع از فراموش شدن نام و برند فروشگاه خود در اذهان مشتریان شود.

تخفیفات هیجان انگیز در سالروز افتتاح شعب شهروند

فروشگاه‌های زنجیره ای شهروند، به عنوان یکی از معتبرترین فروشگاه های زنجیره ای در کشور که توانسته طی 25 سال سابقه درخشان در بازار خرده فروشی اقلام مصرفی در میان مشتریان خود به اعتبار و محبوبیت مناسبی دست پیدا کند در دو سال اخیر توانسته با ارائه تخفیف‌های ویژه، برگزاری قرعه کشی‌ها و اعطای جوایز مختلف علاوه بر کمک به بهبود زندگی معیشتی شهروندان زمینه رضایت خاطر هر چه بیشتر مشتریان را فراهم کرده و تجربه خرید از شهروند را به حس خوب و لذت بخش تبدیل کند.

در همین راستا شرکت شهروند درصدد است که در سالروز افتتاح هر شعبه از فروشگاه‌های خود بین 3 تا 7 روز با قرعه کشی‌ها و اعطای جوایز مختلف و ارائه تخفیفات تا سقف 50 درصد بر روی اقلام مصرفی شهروندان، لحظات شاد و خاطره انگیزی را برای مشتریان رقم زده و نام و عنوان شهروند را در اذهان ماندگار سازد.

 فروشگاه‌هایی که برای راه اندازی هرکدام تلاش‌های بسیاری صورت گرفته تا خاطرات و تجارب لذت بخشی از خرید را برای مشتریان رقم زند و با ارائه تخفیفات ویژه و قرعه کشی های مختلف به مناسبت تولد هر شعبه، حس نوستالژیک و تعلق به مکان را برای آن‌ها ایجاد می‌کند و تجربه دلنشینی از خرید را برای مشتریان خود رقم زند.