بلاگ باشگاه

آخرین رویدادهای باشگاه مشتریان فروشگاههای زنجیره ای شهروند


Responsive image

محصولات با کیفیت زنان سرپرست خانوار در فروشگاه های شهروند عرضه می شود | نوشته شده در : 1398/08/19 16:44:49
شرکت شهروند با حمایت از اشتغال زنان سرپرست خانوار، سعی دارد تا با بهره گیری از تجارب موفق در حوزه کارآفرینی اجتماعی فرصت حضور اقتصادی این زنان را با تکیه بر برند قابل اعتماد فروشگاه های شهروند فراهم سازد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهروند، در نشستی که با حضور سرپرست اداره کل امور بانوان شهرداری تهران و مدیر عامل شرکت شهروند برگزار شد بسترهای مناسب و ظرفیت های جدید اشتغالزایی و توانمندسازی زنان سرپرست خانوار در فروشگاه های شهروند طرح و بررسی شد.

زهرا بهروز آذر در این دیدار از نقش موثر زنان سرپرست خانوار به عنوان بخشی از جمعیت پویا و بالنده کشور که در رشد و سازندگی جامعه نقش مهمی را ایفا می‌کنند یاد کرد و افزود: ایجاد اشتغال پایدار برای زنان سرپرست خانوار با توجه به اینکه اغلب این افراد به دلیل اینکه اداره یک خانواده را برعهده دارند باید بتوانند برای تامین مایحتاج خود شغلی داشته باشند، یکی از مهم ترین دغدغه های شهرداری به عنوان یک نهاد خدماتی و اجتماعی است.

شهروند به عنوان یکی از معتبرترین زنجیره های تامین کالا، از ظرفیت بالایی برای خدمات دهی به شهروندان برخوردار است از همین رو می تواند علاوه بر تامین بسترهای لازم جهت کارآفرینی زنان سرپرست خانوار و توانمند سازی اقتصادی آنان در ارتقاء  کیفیت زندگی و بهبود معیشت این گروه از زنان و فرزندانشان در زمینه های اقتصادی، رفاه اجتماعی، سلامت جسمی و روانی، آموزش و... نقش بسزایی داشته باشد.

برهمین اساس اداره کل امور بانوان شهرداری تهران و شرکت شهروند به عنوان دو نهاد تحت نظارت شهرداری تهران درصدد هستند با انجام تعاملات و تقویت زمینه های مشارکت در حوزه اشتغالزایی زنان سرپرست، حمایت های خود را به منظور ارتقاء سطح کیفی تولیدات این قشر با تکیه بر جلب اعتماد عمومی شهروندان، مأموریت و رسالت خود را در حوزه اجتماعی به بهترین شکل ممکن به نتیجه برسانند.

از دیگر موضوعاتی که در این جلسه برگزارشد، در دستور کار قرارگرفتن نگهداشت فضاهای موجود عرضه تولیدات این زنان در فروشگاه های شهروند و توسعه فرصت‌ها و ظرفیت‌های جدید با مهارت‌آموزی به زنانی که نیازمند مساعدت هستند، بود تا با ایجاد انگیزه بیشتر در این افراد ضمن حضور در بازار باثباتی همچون فروشگاه های شهروند، بتوانند تولیداتی داشته و دست رنج خودشان را به خوبی عرضه و در نهایت به خودکفایی برسند.