بلاگ باشگاه

آخرین رویدادهای باشگاه مشتریان فروشگاههای زنجیره ای شهروند


Responsive image

ویژه برنامه های هفته بسیج در شرکت شهروند | نوشته شده در : 1398/09/09 15:40:39
همزمان با فرارسیدن هفته بسیج در سراسر کشور، پایگاه بسیج شرکت شهروند با اجرای ویژه برنامه های متعددی ضمن گرامیداشت این هفته از بسیجیان نمونه این شرکت تقدیر به عمل می آورد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهروند، پایگاه مقاومت بسیج شرکت شهروند همزمان با 40 سالگی بسیج که امسال با شعار «بسیج 40 سال خدمت؛ جهاد و شهادت» نامگذاری شده است از 30 آبان لغایت 6 آذر برنامه های مختلفی را برای گرامیداشت این ایام اجرا خواهد کرد.

امسال ایام هفته بسیج به این شرح نامگذاری شده است: «بسیج؛ مقاومت، ایثار و شهادت»، «بسیج؛ اخلاق و معنویت»، «بسیج؛ علم و فناوری»، «بسیج؛ سبک زندگی ایرانی ـ اسلامی»، «بسیج؛ فرهنگ و بصیرت»، «بسیج؛ دفاع و امنیت» و «بسیج؛ اقتصاد مقاومتی و جهاد خدمت رسانی».

در این ویژه برنامه ها که از روز پنجشنبه آغاز شده، مشارکت بسیجیان شرکت شهروند در تجمع سازمان بسیج شهرداری تهران، دیدار با خانواده معظم شهدا و جانبازان با حضورمسعود سریع القلم مدیرعامل شرکت شهروند و غبارروبی مزار مطهر شهدا بخشی از مهم ترین برنامه هایی است که انجام خواهد شد.

گفتنی است با همت پایگاه بسیج شرکت شهروند علاوه برفضاسازی محیطی و نصب بنر تبریک این هفته در فروشگاه های شهروند و استقرار ایستگاه صلواتی توزیع شیرینی و شکلات، دردیدار اعضاء شورای بسیج شرکت شهروند با مدیرعامل این شرکت، از برادران و خواهران نمونه بسیجی نیز تقدیر به عمل خواهد آمد.