بلاگ باشگاه

آخرین رویدادهای باشگاه مشتریان فروشگاههای زنجیره ای شهروند


Responsive image

شهروند همسو با استانداردهای فروشگاهی است | نوشته شده در : 1398/09/12 08:18:31
مدیر عامل سازمان سرمایه گذاری شهرداری تهران، بیان کرد: نمونه تکنولوژی های به کار رفته در فروشگاه‌های شهروند را در هیچ فروشگاه زنجیره ای دیگری در کشور مشاهده نکردم.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهروند، شکرالله بنار، مدیرعامل سازمان سرمایه گذاری شهرداری تهران، در حاشیه بازدید از غرفه نمایشگاه شهروند در اولین همایش بهره وری در مدیریت شهری بیان کرد: با نگاهی بر روند نوین سازی که این روزها در مدیریت شهری می بینیم و نموه های شاخص و بارزی از آن را در فروشگاههای شهروند شاهد هستیم، می توان گفت شهروند در حال حاضر با دانش روز دنیا همراه شده و در این زمینه با زنجیره های معتبر و بزرگ دنیا چندان فاصله ای ندارد.

اتقاقات مهم و مثبتی که در حوزه فناوری و به کارگیری دانس نوین در مدیریت شهری آغاز شده، نشان از چشم اندازی روشن و موفق دارد که با برنامه ریزی های دقیق و حساب شده نه تنها در مسیر بهره وری در مدیریت شهری حرکت می کند بلکه با نگاهی کلان تر در آینده ای نزدیک می توان گفت همسو با استانداردهای جهانی در یک راستا قرار بگیرد.

مدیرعامل سازمان سرمایه گذاری شهرداری تهران، در ادامه بیان کرد: اجازه دهیم دانش فنی و تکنولوژی نوین در عرصه شهری به دست جوانان خلاق و با دانش ایرانی بومی شده و بخشی از مزایای ایجاد شده را به جوانان اختصاص دهیم، سازمان سرمایه گذاری شهرداری آماده حمایت از صاحبان ایده و کسب و کارهای نوین است و تلاش می کند فضای مساعدی را برای آنان فراهم کند.

وی در خصوص هوشمند سازی فروشگاه‌های شهروند بیان کرد: نمونه تکنولوژی های به کار رفته در فروشگاه‌های شهروند کاملاً بومی بوده و نمونه آن را در هیچ یک از فروشگاه های زنجیره ای در داخل کشور ندیدم، مجموعه شهروند ظرفیت و پتانسیل بی نظیری دارد که از وجود مدیریتی جوان و توانمند بهره می‌برد.

شکرالله بنار در پایان تصریح کرد: با توجه به این که در شهرداری تهران علاوه بر شهروند سازمان میادین میوه و تره بار نیز وجود دارد مجموع این دو می‌تواند پتانسیل بی نظیر و شبکه سالمی از عرضه را برای شهروندان رقم زدند که هیچ عرضه کننده‌ای در تهران از چنین پتانسیلی بهره‌مند نیست.