بلاگ باشگاه

آخرین رویدادهای باشگاه مشتریان فروشگاههای زنجیره ای شهروند


Responsive image

کار نیک شهروند در حمایت از کودکان محک | نوشته شده در : 1398/09/27 10:16:47
در ایام برگزاری کمپین یلدایی شهروند با عنوان یلدابخیروخرید، شهروندان می توانند به صورت کاملا داوطلبانه با استفاده از کارت های کمک هزینه دارویی با مبالغ 2000 تومان، 5000 تومان و 10 هزار تومانی در فروشگاه های شهروند مبلغی را به لیست خرید خود اضافه کرده و در تامین هزینه های دارو و درمان کودکان سرطانی محک نقش فعال تری داشته باشند.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهروند، در آستانه فرارسیدن شب یلدا، فروشگاه های شهروند به رسم سال های گذشته با برگزاری جشنواره های تخفیفی و شاد ضمن ساختن تجربه ای خوشایند برای مشتریان خود در این مناسبت ها و با هدف حمایت از اقتصاد خانوار، این بار نیز با طرح کمپین یلدا به خیر و خرید سعی دارد حمایت سازنده ای در تامین هزینه های دارو و درمان کودکان سرطانی محک برعهده بگیرد.

از طرفی افزایش سه برابری قیمت بخش عمده ای از داروهای وارداتی بیماران مبتلا به سرطان نسبت به سال های گذشته، شرکت شهروند را بر آن داشت تا ضمن توجه ویژه به کودکان آسیب پذیر سرطانی، با مشارکت موسسه خیریه محک علاوه بر اختصاص یک درصد از سود فروش خود در ایام برگزاری این کمپین به موسسه خیریه محک بستر مناسبی را جهت مشارکت داوطلبانه و هرچه بیشتر مشتریان فروشگاه های خود از طریق ماکت های دارویی و مسابقات مجازی فراهم نماید.

در مدت برگزاری کمپین یلدا به خیروخرید که از 20 آذر ماه آغاز شده وتا 6 دی ماه ادامه خواهد داشت، در قسمت صندوق‌ها و استندهای مستقر در فروشگاه‌های شهروند، کارت‌هایی با مبالغ 2، 5 و 10 هزار تومانی قرار گرفته است  که با اسکن کردن آن ها به مبلغ خرید مشتری افزوده شده و از این طریق شهروندان به صورت کاملا داوطلبانه سهم بیشتری در تأمین هزینه دارو و درمان کودکان محک به عهده می گیرند.

شرکت شهروند به پاس خرید خیرخواهانه شهروندان و مشتریان نیکوکار خود مسابقه ای هم در نظر گرفته است که از طریق پست های اینستاگرامی و ترغیب سایر شهروندان به مشارکت بیشتر در این کار نیک برگزار می شود. برای شرکت در این مسابقه که در فروشگاه مجازی شهروند و سایت موسسه خیریه محک درباره آن اطلاع رسانی شده است، شرکت کنندگان باید از کارت های کمک هزینه دارویی که انتخاب کرده اند و فاكتور خرید خودعکس گرفته و در قالب یک پست در صفحه اینستاگرام‌ خود به اشتراک بگذارند و صفحه اینستاگرام محک و شهروند رو فالو و روی این پست تگ کنند.

گفتنی است پس از پایان کمپین یلدا به خیر و خرید، به قید قرعه 30 دستگاه دوچرخه و لوازم خانگى برقى به برندگان این مسابقه اهدا مى‌شود و این برندگان نیکوکار به بازدید از محک با حضور یک کودک بهبودیافته دعوت خواهند شد.

شایان ذکر است امکان خرید اینترنتی کارت های کمک هزینه دارو برای هموطنان اقصی نقاط کشور فراهم شده است، جهت مشاهده  و خرید از طریق لینک زیر به صفحه فروشگاه مجازی شهروند مراجعه کنید:

https://b2n.ir/182355