بلاگ باشگاه

آخرین رویدادهای باشگاه مشتریان فروشگاههای زنجیره ای شهروند


Responsive image

امکان مشارکت در کمپین یلدا به خیر و خرید از تمام نقاط کشور فراهم شد | نوشته شده در : 1398/09/27 12:19:32
همزمان با آغاز کمپین یلدا به خیر و خرید از 20 آذر ماه و استقبال بی نظیر شهروندان در مشارکت با این کمپین، فروشگاه مجازی شهروند امکان خرید و تهیه کارت های کمک هزینه دارو را برای هموطنان در سراسر کشور فراهم کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهروند، بر همین اساس نیکوکارانی که تمایل دارند در کمپین یلدا به خیر و خرید مشارکت داشته باشند می توانند با مراجعه به سایت فروشگاه مجازی شهروند به آدرس www.shahrvand.ir کارت های یاد شده را به صورت آنلاین و با قیمت های 2، 5 و 10 هزار تومانی خریداری کنند.

برای خرید کارت های کمک هزینه دارو به صورت آنلاین، کافی است پس از مراجعه به سایت فروش مجازی شهروند و مشخص کردن کارت های مورد نظر خود، وارد سبد خرید شوید و گزینه تسویه حساب را انتخاب و در پایان با برگزیدن قسمت مربوط به کمک به کودکان مبتلا به سرطان موسسه محک خرید خود را نهایی کرده و به صورت آنلاین پرداخت کنید.

با راه اندازی امکان خرید کارت های کمک هزینه دارو به صورت آنلاین، شهروندان و نیکوکاران از سراسر کشور شانس آن را دارند تا ضمن مشارکت در این کار خیر در قرعه کشی بزرگ شهروند شرکت کنند.

کمپین یلدا به خیر و خرید از 20 آذر ماه با مشارکت موسسه خیریه محک در تمام شعب فروشگاه های شهروند آغاز شده و طی آن علاوه بر اختصاص یک درصد از سهم سود شرکت شهروند به موسسه محک، امکان مشارکت مستقیم شهروندان در کمک به کودکان مبتلا به سرطان با استفاده از کارت های 2، 5 و 10 هزار تومانی فراهم شده است تا در کاری نیک مشارکت کنند و سهم بسزایی در حمایت از کودکان مبتلا به سرطان داشته باشند.