بلاگ باشگاه

آخرین رویدادهای باشگاه مشتریان فروشگاههای زنجیره ای شهروند


Responsive image

شهروند نمونه موفق فروشگاهای زنجیره ای برای شهرداری های کشور | نوشته شده در : 1398/10/07 10:18:01
نماینده مردم تهران در مجلس بیان کرد: اتفاق مثبتی که در تهران و فروشگاه‌های زنجیره ای تحت نظارت مدیرت شهری آن رخ داده می‌تواند به کلان شهرهای دیگری مانند مشهد، اصفهان و تبریز نیز تسری پیدا کند.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهروند، پروانه مافی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نقش تکنولوژی در حوزه مدیریت شهری اظهار داشت: تکنولوژی امروز حرف اول را در اداره کشور می زند دیگر زمان محاسبات دستی تمام شده است. در صورتی که تکنولوژی وجود نداشته باشد روند زندگی ها با اختلال مواجه خواهد شد، یک هفته اینترنت در کشور با قطعی و اختلال روبرو بود، کسب و کار، زندگی و درآمد مردم با مشکل مواجه شد بنابراین تکنولوژی جای خود را در زندگی مردم باز کرده و نمی‌توانیم آن را نادیده بگیریم، لذا با حمایت و رفع مشکلات و کمک به توسعه تکنولوژی می توانیم اقدامات موثری در دولت، مجلس و در حوزه مدیریت شهری و شهرداری ها انجام دهیم.

وی در خصوص توسعه استانی فروشگاه شهروند، بیان کرد: تهران یک کلان شهر است و به عنوان پایتخت می‌تواند الگوی مناسبی برای سایر شهرها نیز باشد بنابراین تجربه هوشمند سازی در حوزه فروشگاه‌های زنجیره‌ای تجربه مثبتی است که کلان شهرهای کشور که به توسعه هوشمندسازی در مدیریت شهری توجه می‌کنند می‌توانند تهران را الگویی مناسب در این حوزه بدانند، همچنین شرکت شهروند نمونه موفق فروشگاه داری زنجیره‌ای با برند مدیریت شهری در کشور است.

مافی در ادامه افزود: اتفاق مثبتی که در تهران و فروشگاه‌های زنجیره ای تحت نظارت مدیرت شهری آن رخ داده می‌تواند به کلان شهرهای دیگری مانند مشهد، اصفهان و تبریز نیز تسری پیدا کند اما ما هنوز قانون جامعی در زمینه مدیریت شهری در کشور نداریم و هر یک از کلان شهرها قوانین مخصوص به خود و الگوهای متفاوتی در زمینه ایجاد و تاسیس فروشگاه های زنجیره ای دارند.

نماینده مردم تهران در مجلس تصریح کرد: در مجموع توسعه تکنولوژی در کلان شهرها  اتفاق مثبتی است که نمود آن در حوزه فروشگاه‎‌های زنجیره ای است و  گسترش شهروند به عنوان بازوان اقتصادی مدیران شهری در سایر کلان شهرها به عنوان مجموعه تحت نظارت مدیریت شهری می تواند موثر باشد.