بلاگ باشگاه

آخرین رویدادهای باشگاه مشتریان فروشگاههای زنجیره ای شهروند


Responsive image

مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت شهروند برگزار شد | نوشته شده در : 1398/10/17 16:48:49
جلسه تکریم مسعود سریع القلم مدیرعامل سابق شهروند و معارفه مهدی امراللهی صبح امروز با حضور معاونت مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران انجام شد.

به گزارش روابط عمومی  معاونت مالی اقتصاد شهری شهرداری تهران،، صبح امروز در جلسه ای که با حضور عبدالحمید امامی و اعضای هیئت مدیره شرکت شهروند برگزار شد، مهدی امراللهی به عنوان سرپرست جدید فروشگاه های زنجیره ای شهروند معرفی شد.

مسعود سریع القلم در ابتدای این جلسه به ارائه گزارش عملکرد دو ساله خود پرداخت و با تشریح وضعیت فروشگاه های شهروند طی سال های گذشته تصریح کرد: در این مدت با تلاش بی وقفه و شبانه روزی همکاران در مجموعه شهروند توانستیم ضمن برون رفت از وضعیت زیاندهی در فروشگاه های شهروند، شاهد تحقق چشم اندازها و اهداف تعیین شده بودیم و به سوددهی قابل توجهی دست یافتیم به طوری که در فروشگاه های تازه تاسیس همچون فروشگاه شهروند مهرشهر به سودآوری بالاتر از پیش بینی های انجام شده رسیدیم.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: در ابتدای شروع فعالیتم در این مجموعه، با استفاده از کارشناسان متخصص و مجرب، آسیب شناسی و بررسی وضعیت فروشگاه ها آغاز شد و توانستیم در این مدت نوسازی و بازسازی فروشگاه های نسل اول و تجهیز سایر فروشگاه ها را به انجام برسانیم، آموزش نیروی انسانی، هوشمندسازی زیرساخت ها با تکیه بر دانش فناوری اطلاعات، به کارگیری آخرین تکنولوژی های روز دنیا در حوزه خرده فروشی و ... بخشی از اقداماتی است که در این مدت با تلاش تمام همکاران و مدیران اجرایی شده است.

عبدالحمید امامی در این جلسه ضمن قدردانی از تلاش و خدمات مسعود سریع القلم طی دوران مسئولیت وی بر لزوم توجه به جوانگرایی و استفاده از تجربه در کنار یکدیگر تاکید کرد و گفت: حضور افراد جوان و برخورداری از فکر و اندیشه آنان مساله ای مهم است که می تواند در کنار تجربه مدیران پیشکسوت، منجر به تکامل و تعالی در هر سازمان و مجموعه ای شود.

معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران در ادامه افزود: توجه به روابط عمومی و تبلیغات در شهروند مساله مهمی است که باید نگاه ویژه ای به آن صورت گیرد چرا که شهروند به طور مستقیم با شهروندان در ارتباط است و باید به گونه ای عمل شود تا مردم بتوانند از خدمات و ظرفیت های ویژه این مجموعه مطلع شوند.

امامی تصریح کرد: ما به دنبال سود در فروشگاه شهروند نیستیم بلکه سیاست شهرداری، رضایتمندی شهروندان است.

مهدی امراللهی مدیرعامل جدید شرکت شهروند در ادامه این جلسه به تشریح برنامه ها و اهداف مدنظر خود پرداخت و گفت: حوزه بازرگانی و به طور مشخص بحث تامین کنندگان مساله‌ای است که به طور جدی و دقیق باید به آن توجه شود به گونه‎‎‌ای که ورود و حضور صاحبان کالا تسهیل شده و با اتخاذ رویکردهای علمی بتوانیم ضمن تحقق سودآوری در شهروند شاهد رضایتمندی هرچه بیشتر شهروندان و مشتریان باشیم.

مدیرعامل شرکت شهروند در پایان با تشکر از زحمات و تلاش مسعود سریع القلم از تشکیل کارگروهی با موضوع ساماندهی وضعیت فروشگاه ها خبر داد و یادآور شد: درصدد هستیم در این کارگروه با استفاده از دانش و تجربه مدیران مربوطه گام های موثری در خصوص ارتقاء جایگاه برند شهروند به عنوان مجموعه ای خدمات رسان و موفق و معتبر در خانواده بزرگ شهرداری برداریم.