بلاگ باشگاه

آخرین رویدادهای باشگاه مشتریان فروشگاههای زنجیره ای شهروند


Responsive image

آئین کمک رسانی به سیل زدگان استان سیستان و بلوچستان در شهروند برگزار شد | نوشته شده در : 1398/11/01 15:34:50
آیین گلریزان کمک به سیل‌زدگان استان سیستان و بلوچستان، روز دوشنبه 30 دی ماه به همت فروشگاه های زنجیره ای شهروند و مشارکت صاحبان کالا و خدمات برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهروند، در پی وقوع حادثه سیل در استان سیستان و بلوچستان و نیاز مبرم مناطق سیل زده برای دریافت کمک‌های اساسی، شرکت خدماتی کالای شهروند در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی شهرداری تهران، طی یک نشست مشترک که با حضور مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره و جمعی از تامین کنندگان کالا اقدام به تهیه و جمع‌آوری بخشی از اقلام و کالاهای مورد نیاز هموطنان سیل زده کرد.

مدیر عامل شرکت شهروند در این آیین با اشاره به لزوم همدلی با آسیب دیدگان سیل اخیر و گسیل امکانات و خدمات برای حمایت هرچه بهتر هموطنان در استان سیستان و بلوچستان تاکید کرد: شرکت شهروند به عنوان یک مجموعه خدمات رسان سعی دارد در شرایط بحرانی مسئولیت اجتماعی خود را در قبال هموطنان به نحو شایسته ای به انجام برساند.

امرالهی در ادامه افزود: بر همین اساس شرکت شهروند ضمن دعوت از تولیدکنندگان و تامین کنندگان کالا و خدمات در فروشگاه های شهروند، تصمیم بر آن گرفت طی یک نشست مشترک، مقدمات ارسال اولین محموله کمک رسانی به استان سیستان و بلوچستان را فراهم کند.

در این جلسه که روز دوشنبه 30 دی ماه برگزار شد، با استقبال و همراهی خوب تامین کنندگان بخشی از اقلام و کالاهای اساسی مورد نیاز هموطنان آسیب دیده به ارزش بیش از یک میلیارد تومان در قالب 25 دستگاه کامیون جمع آوری شد.