بلاگ باشگاه

آخرین رویدادهای باشگاه مشتریان فروشگاههای زنجیره ای شهروند


Responsive image

فروش فوق العاده شهروند همزمان با دهه مبارک فجر آغاز شد | نوشته شده در : 1398/11/16 10:06:57
همزمان با آغاز ایام الله دهه فجر جشنواره فروش فوق العاده شهروند برای بیش از 2 هزار قلم کالای متنوع با تخفیف های ویژه آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهروند، در این جشنواره که برای گروه های کالایی مختلف اعم از خواروبار، محصولات لبنی و پروتئینی، محصولات شوینده و بهداشتی، لوازم منزل و ... آغاز شده است، شهروندان می توانند تا پایان دهه مبارک فجر با مراجعه به شعب فروشگاه های زنجیره ای شهروند، از تخفیفات فوق العاده این جشنواره برخوردار شوند.

بنابر اعلام روابط عمومی شرکت شهروند، با توجه به نزدیک شدن به روزهای پایانی سال و افزایش میزان تقاضا برای گروه های کالایی مختلف، تخفیف های ویژه 10 تا 50 درصدی برای اقلام اساسی و مورد نیاز شهروندان در نظر گرفته شده است تا شهروندان بتوانند سبد مصرفی خود را با قیمتی مناسب و کیفیت بالا در فروشگاه های شهروند تهیه و خریداری کنند.

جشنواره فروش فوق العاده شهروند به مناسبت دهه مبارک فجر تا پایان بهمن ماه ادامه خواهد داشت و با پایان یافتن آن فروش فوق العاده نوروزی شهروند با تخفیف های گسترده تر و تنوع کالایی ببشتر میزبان شهروندان و خانواده ها در ایام پایانی سال خواهد بود.

منبع : روابط عمومی و امور بین الملل