بلاگ باشگاه

آخرین رویدادهای باشگاه مشتریان فروشگاههای زنجیره ای شهروند


Responsive image

جشنواره ویژه شهروند به مناسبت روز مادر آغاز شد/ تا 75 درصد تخفیف ویژه برای انواع پوشاک بانوان | نوشته شده در : 1398/11/23 15:14:10
در آستانه فرا رسیدن سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز مادر تخفیف های فوق العاده شهروند برای گروه های مختلف کالایی در فروشگاه های شهروند آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهروند، در این جشنواره همچون دیگر جشنواره های تخفیفی شهروند توجه ویژه به اقتصاد خانواده ها و فراهم ساختن فضایی با نشاط برای شهروندان در مناسبت های ملی و اسلامی به عنوان یک اولویت مطرح بوده است.

شهروندان می توانند از روز دوشنبه 21 لغایت 28 بهمن ماه با مراجعه به شعب فروشگاه های شهروند ضمن تجربه خریدی لذت بخش از تخفیف های فوق العاده شهروند تا سقف 75 درصد برای پوشاک بانوان و همچنین برای سایر گروه های کالایی اعم از لوازم منزل، خواروبار، شوینده و ... تا 50 درصد تخفیف ویژه برخوردار شوند.

فروشگاه های شهروند در راستای تداوم ارائه خدمات خود به شهروندان در تمام ایام سال و مناسبت های مطرح کشور درصدد است، اقلام اساسی و مورد نیاز شهروندان را با کمترین قیمت و کیفیت بالا تامین کرده و همواره به عنوان یک برند قابل اعتماد و مطمئن در کنار خانواده ها باشد.

منبع : روابط عمومی و امور بین الملل