بلاگ باشگاه

آخرین رویدادهای باشگاه مشتریان فروشگاههای زنجیره ای شهروند


Responsive image

کسب عنوان برند برتر در حوزه عمل به مسئولیت‌های اجتماعی توسط شرکت شهروند | نوشته شده در : 1398/11/29 09:02:36

ششمین همایش تقدیر و تجلیل از چهره های ماندگار صنعت خرده فروشی و برندهای برتر امروز 18 بهمن ماه در حالی برگزار شد که شرکت شهروند به دلیل توجه ویژه به مسئولیت‌های اجتماعی خود در وقایع و بلایای طبیعی کشور از سوی این همایش مورد تقدیر گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهروند، مهدی امراللهی مدیرعامل فروشگاه‌های زنجیره‌ای شهروند در این همایش که در هتل المپیک برگزار شد مورد تقدیر قرار گرفت و موفق به دریافت تندیس برند برتر در حوزه عمل به مسئولیت‌های اجتماعی و مشارکت و نوع‌دوستی در حوادث اخیر کشور شد.

در این مراسم که با هدف معرفی و تقدیراز فروشگاه‌های زنجیره‌ای که بیشترین شعب را دارند و همچنین بیشترین فرصت‌های شغلی را تاکنون فراهم آورده‌اند برگزارشد، از مراکز خریدی همچون فروشگاه های زنجیره ای شهروند که در زمینه فعالیت‌های فرهنگی، مسئولیت‌های اجتماعی و فعالیت‌های ورزشی گام‌های مؤثری برداشته‌اند نیز تقدیر به عمل آمد.

گفتنی است شرکت شهروند در راستای تاکیدات مدیریت شهری مبنی بر عمل به مسئولیت های اجتماعی همواره سعی دارد، دربحران ها و حوادث با حمایت از اقشار آسیب دیده در کنار مردم باشد و این امر در سال های اخیر به عنوان یک روال مرسوم و به عنوان بخشی از مسئولیت های اجتماعی این شرکت تحقق یافته است.

 

منبع: روابط عمومی و امور بین الملل