بلاگ باشگاه

آخرین رویدادهای باشگاه مشتریان فروشگاههای زنجیره ای شهروند


Responsive image

شرکت شهروند تندیس محصول ملی برتر و نوآورانه را کسب کرد | نوشته شده در : 1398/11/29 12:45:56

اختتامیه چهارمین جشنواره ملی نوآوری محصول برتر ایرانی با حضور محمود فتوحی فیروزآبادی رئیس دانشگاه صنعتی شریف، جمعی از فناوران و شرکت‌های فناور در دانشگاه شریف برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهروند، جشنواره ملی نوآوری محصول برتر ایرانی با حمایت ستاد فرهنگ سازی اقتصاد دانش بنیان معاونت علم و فناوری ریاست جمهوری برگزار شد و طی آن شرکت شهروند به عنوان یكی از كاندیدهای اصلی دریافت تندیس محصول ملی برتر و نوآورانه برای سیستم (Self-checkout صندوق خودپرداخت) انتخاب و معرفی شد.

در این جشنواره شرکت شهروند طی 2 مرحله کارشناسی توسط دانشگاه شریف جهت كسب امتیاز  لازم برای دریافت جایزه مورد بررسی قرار گرفت كه اولین مرحله آن با ارسال طرح کسب و کار و گرفتن تاییدیه از این نهاد پشت سر گذاشته شد و در ادامه با حضور مسئولان برگزاری جشنواره از دانشگاه شریف و جمعی از کارشناسان واحد فناوری و اطلاعات و فنی و مهندسی جلسه دفاع از پروژه برگزار شد که در نهایت منجر به کسب امتیاز لازم برای کسب تندیس محصول ملی برتر و نوآورانه شد.

اهداف این جشنواره جریان‌سازی برای نهادینه کردن فرهنگ نوآوری، شناسایی ارزیابی و تعیین برترین نوآوری شرکت‌های ایرانی، معرفی و قدردانی از تلاشگران صنعت کسب و کار و کمک به شرکت‌ها در زمینه شناسایی نقاط بهبود فرایند توسعه محصول جدید است.

گفتنی است چهارمین جشنواره ملی نوآوری محصول برتر ایرانی با معرفی و تقدیر از  22 محصول فناور و نوآور منتخب در سالن جابربن حیان دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد.

منبع : روابط عمومی و امور بین الملل