بلاگ باشگاه

آخرین رویدادهای باشگاه مشتریان فروشگاههای زنجیره ای شهروند


Responsive image

توسعه فضای‌های شاد و مفرح برای مشتریان فروشگاه های شهروند از اولویت های اصلی این شرکت است. | نوشته شده در : 1398/11/30 12:28:06
معاون فناوری اطلاعات شرکت شهروند، بیان کرد: یکی از رویکردها و سیاست‌های اصلی شرکت شهروند ایجاد فضای فروشگاهی پرنشاط و جذاب برای مشتریان است و این نوید را به هموطنان تهرانی می‌دهم که علاوه بر کیفیت و قیمت مناسب اقلام مصرفی، سعی داریم تجربه خریدی لذت بخش را برای شهروندان فراهم کنیم.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهروند، پیمان پورمومن معاون فناوری اطلاعات شرکت شهروند در حاشیه جشن ولادت حضرت زهرا و روز مادر در فروشگاه شهروند بیان کرد: در نظر داشتیم در روز ولادت حضرت فاطمه(س) و روز مادر از تمام مادران و بانوان حاضر در فروشگاه و مشتریانی که سال‌هاست وفاداری خود را به مجموعه شهروند اثبات کردند تقدیر و تشکر کنیم، برای روز پدر هم چنین برنامه ای را خواهیم داشت و از مشتریان وفادار قدردانی صورت خواهد گرفت.

معاون فناوری اطلاعات شهروند در خصوص نقش شهروند در ارتقای نشاط اجتماعی بیان کرد: یکی از رویکردها و سیاست‌های اصلی شرکت شهروند ایجاد فضای فروشگاهی شاد و مفرح برای مشتریان است و عمده دلیل استقبال شهروندان از مجموعه شهروند فضای پرنشاطی است که در محیط فروشگاه‌ها حاکم بوده و تمایل دارند ساعاتی را در کنار خانواده از حضور در این فضای نشاط آور لذت ببرند، مجموعه شهروند تمام تلاش خود را بکار گرفته است تا با استفاده از رنگ‌ها، موسیقی‌ها و برنامه‌های مختلف این فضا را هر چه بیشتر برای شهروندان فراهم کند.

پورمومن در ادامه تصریح کرد: همه ما می‌دانیم با توجه به شرایط اقتصادی اخیر مردم نیازمند انرژی مضاعف و شادی هستند، بنابراین تلاش می‌کنیم در تبلیغاتی که در سطح شهر انجام می‌دهیم و ایجاد فضای نشاط انگیز در فروشگاه‌ها دغدغه های خاطر شهروندان را کاهش داده و محیط مفرحی را برای آنها فراهم کنیم.

وی ضمن اشاره به نقش شهروند به مقوله نشاط اجتماعی در مقایسه با سایر فروشگاه‌ها بیان کرد: تمام فروشگاه‌ها تلاش می‌کنند فضای پر نشاطی را برای مشتریان خود فراهم کنند اما مجموعه فروشگاهی شهروند به دلیل این که از مجموعه‌های تحت نظارت شهرداری تهران محسوب می‌شود از این شرایط استفاده کرده و با کمک شهرداری و معاونت مالی و اقتصادی ارتباط نزدیک‌تری را با مردم برقرار کرده است، ضمن این که در آستانه 26 سالگی شهروند مشتریان نیز اعتماد ویژه ای به این مجموعه پیدا کرده‌اند.

معاون فناوری اطلاعات شرکت شهروند در پایان خاطر نشان کرد: هدف اصلی شهروند این است که اعتماد مشتریان را روز به روز بیشتر کند و پاسخگوی اعتماد شهروندان باشد همچنین این نوید را به هموطنان تهرانی می‌دهم که علاوه بر کیفیت و قیمت مناسب اقلام مصرفی فضایی مناسب و نشاط انگیزی را برای‌شان ایجاد کنیم.

منبع : روابط عمومی و امور بین الملل