بلاگ باشگاه

آخرین رویدادهای باشگاه مشتریان فروشگاههای زنجیره ای شهروند


Responsive image

آغاز جشنواره نوروزی شهروند/ یک خرید کوچک و هزاران جایزه بزرگ | نوشته شده در : 1398/12/03 13:42:37
مدیر عامل شرکت شهروند از آغاز جشنواره نوروزی این فروشگاه ها با عنوان یک خرید کوچک و هزاران جایزه بزرگ در آستانه فرا رسیدن سال جدید خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهروند، مهدی امراللهی با اعلام این خبر گفت: جشنواره نوروزی شهروند با رویکرد تامین سبد خانوارها با ارزانترین قیمت و بالاترین کیفیت آغاز شده و از اول اسفند لغایت 15 فروردین ماه سال 1399 در تمام شعب فروشگاه های زنجیره ای شهروند ادامه خواهد داشت.

امراللهی در ادامه افزود: 13.999 قلم کالا در این جشنواره با تخفیف‌های 10 تا 50 درصدی به مشتریان عرضه می شود تا در آستانه آغاز سال جدید شهروندان بتوانند کالا و ملزومات اساسی و مورد نیاز خود را در ارزانترین سبد خرید برای نوروز سال 99 با بهترین و بالاترین کیفیت تهیه کنند.

مدیرعامل شرکت شهروند با اشاره به شعار جشنواره نوروزی شهروند با عنوان یک خرید کوچک و هزاران جایزه بزرگ خاطرنشان کرد: در این جشنواره درصدد هستیم فرصتی را فراهم کنیم تا تمام شهروندان بتوانند با کمترین میزان خرید در قرعه کشی های بزرگ شهروند که طی دو مرحله در اسفند ماه و فروردین 99 انجام خواهد شد، شانس خود را برای برنده شدن در این قرعه کشی ها امتحان کنند.

وی در خصوص نحوه محاسبه امتیازات برای مشارکت در قرعه کشی ها تصریح کرد: در این جشنواره دو قرعه کشی با جوایز متعدد در نظر گرفته شده که طی دو مرحله برگزار می شود، قرعه کشی اول ویژه اعضای باشگاه مشتریان شهروند است که به ازای هر 300 هزار تومان خرید یک شانس برنده شدن خواهند داشت و زمان برگزاری آن 17 اسفند ماه همزمان با ولادت حضرت علی (ع) و روز پدر است و دومین مرحله قرعه کشی که به طور ویژه و برای تمام شهروندان است در فروردین ماه 99 برگزار می شود.

امراللهی در خصوص جوایز این دوره از قرعه کشی های شهروند یادآور شد: فروش فوق العاده نوروزی هرساله یکی از بزرگترین جشنواره هایی است که در شعب شهروند برپا می شود و با توجه به اقبال خوب مشتریان در همراهی با این رویداد، جوایز ویژه ای را برای آن در نظر گرفتیم که از جمله آن می توان به 7 دستگاه خودرو 206، پنجاه کمک هزینه خرید خودرو به مبلغ 26 میلیون تومان، 100 دستگاه پلی استیشن، 50 دستگاه دوچرخه و صدها جایزه نقدی و غیر نقدی اشاره کرد.

منبع : روابط عمومی و امور بین الملل