بلاگ باشگاه

آخرین رویدادهای باشگاه مشتریان فروشگاههای زنجیره ای شهروند


Responsive image

آمادگی «شهروند» برای ارسال کمک‌های بیشتر به «سی‌سخت» | نوشته شده در : 1399/12/09 13:20:18
شهر: باتوجه به شرایط کرونا و سرمای زمستان، در صورتی که شهرداری تهران قصد ارسال کمک‌های بیشتری را داشته باشد، شرکت شهروند در راستای مسئولیت اجتماعی خود آمادگی همکاری ‌و مشارکت در این زمینه را دارد.

وحید کریمی، مدیرعامل شرکت شهروند در گفت و گو با خبرنگار شهر، درباره نخستین محموله کمک شهرداری تهران به زلزله‌زدگان «سی سخت» که صبح امروز سه‌شنبه 5 اسفند 1399 به این منطقه ارسال شد، توضیح داد: شرکت شهروند با مشارکت شهرداری تهران ضمن ابراز همدردی با آسیب دیدگان زلزله اخیر در منطقه «سی‌سخت» استان کهگیلویه و بویر احمد و در راستای مسئولیت‌های اجتماعی خود نخستین محموله کمک های انسان دوستانه را ارسال کرد.

او بسته کمکی را شامل مواد غذایی، کنسروجات، آب آشامیدنی، پتو و ... عنوان کرد و گفت: با توجه به اینکه در فصل زمستان و تداوم هوای سرد به خصوص در غرب کشور و مناطق زلزله هستیم و از طرفی نیاز مبرم هموطنان به کمک‌رسانی و تامین مایحتاج اساسی از این رو شهرداری تهران و به تبع آن شرکت شهروند وظیفه خود می‌داند،  با تامین بخشی از این اقلام به نحوی در کاهش آلام مردم آسیب‌دیده در حادثه زلزله نقش مسئولیت‌های اجتماعی خود را ایفا کند.

وحید کریمی همچنین از آمادگی شهروند برای کمک رسانی بیشتر به مردم زلزله‌زده خبر داد و بیان کرد: باتوجه به شرایط کرونا و سرمای زمستان، در صورتی که شهرداری تهران قصد ارسال کمک‌های بیشتری را داشته باشد، شرکت شهروند در راستای مسئولیت اجتماعی خود آمادگی همکاری ‌و مشارکت در این زمینه را دارد.