بلاگ باشگاه

آخرین رویدادهای باشگاه مشتریان فروشگاههای زنجیره ای شهروند


Responsive image

آغاز جشنواره نوروزی فروشگاه‌های زنجیره‌ای شهروند/ کودکان کار از شهروند عیدی می گیرند | نوشته شده در : 1399/12/26 09:41:27
فروشگاه‌های زنجیره‌ای شهروند به مناسب فرا رسیدن عید نوروز 1400 جشنواره فروش نوروزی خود را آغاز کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهروند، وحید کریمی مدیرعامل شرکت شهروند گفت: از روز چهارشنبه 20 اسفند ماه شهروند فروش ویژه و تخفیف‌های خود به مناسبت عید نوروز را آغاز کرده است.

وحید کریمی با اشاره به تخفیفات همیشگی در فروشگاه های شهروند گفت: تخفیفات آخر سال شهروند در جهت رفاه حال مشتریان و با تخفیفات 15 الی 50 درصدی بر روی کلیه محصولات برگزار می شود.

کریمی جشنواره نورزوی امسال شهروند را جشنواره‌ای خاص عنوان کرد و ادامه داد: مجموعه شهروند در نظر دارد در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی خود در جشنواره امسال از اقشار آسیب دیده حمایت کند.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: بر همین اساس شرکت شهروند در نظر دارد با همکاری سازمان رفاه، خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران و در راستای حمایت از کودکان کار در پویشی تحت عنوان 1+1 بخشی از سود حاصل از فروش جشنواره نوروزی خود را صرف کمک به بهبود وضعیت معیشت کودکان کار کند.

 مدیرعامل شرکت شهروند درباره مدت زمان جشنواره توضیح داد: جشنواره نوروزی شهروند از تاریخ 20 اسفند ماه سال جاری آغاز و تا 15 فروردین ماه سال 1400 ادامه خواهد داشت.

وحید کریمی در خصوص جشنواره نوروزی شهروند یادآور شد: فروش فوق‌العاده نوروزی هرساله یکی از بزرگترین جشنواره‌هایی است که در شعب شهروند برپا می‌شود و با توجه به اقبال خوب مشتریان در همراهی با این رویداد، امیدواریم مبلغ قابل توجهی برای کودکان کار جمع آوری شود.