بلاگ باشگاه

آخرین رویدادهای باشگاه مشتریان فروشگاههای زنجیره ای شهروند


Responsive image

طرح غربالگری و تست رایگان کرونا در شرکت شهروند | نوشته شده در : 1400/02/11 13:55:25
به همت اداره hse شرکت شهروند و همزمان با پیک چهارم کرونا، طرح غربالگری و پایش موارد ابتلا به ویروس کووید 19 در بین کلیه کارکنان واحدهای ستادی و فروشگاهی شهروند اجرا شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهروند، فروشگاه‌های زنجیره‌ای شهروند به عنوان یکی از سامانه های پرتردد و خدمات رسان به شهروندان، روزانه با حجم زیادی از مشتریان روبرو است و با توجه به اقدامات موثر این شرکت در پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، طرح پایش و غربالگری موارد ابتلا در بین کارکنان واحدهای ستادی و فروشگاهی این شرکت، از مهم ترین اقداماتی است که در حال انجام است. 
 
 به همین منظور از ابتدای سال و همزمان با موج جدید کرونا طی هماهنگی‌های به عمل آمده با مراکز بهداشت شهر تهران و دریافت تعداد 286 عدد کیت نمونه برداری از مرکز بهداشت شمال غرب و تعداد 91 عدد کیت نمونه برداری از مرکز بهداشت غرب تهران به صورت رایگان، طرح غربالگری کارکنان مبتلا به کرونا در شرکت شهروند توسط کارکنان آموزش دیده این شرکت در حال انجام است. 
 
گفتنی است از ابتدای این طرح تا کنون، از کارکنان واحدهای ستادی، دفتر مرکزی شهروند، فروشگاه‌های بیهقی، بهرود، المپیک، تهرانسر، حکیمیه، جنت آباد و تهران نو تست گرفته شده و به زودی با تامین کیت های لازم از کارکنان سایر شعب فروشگاهی شهروند نیز تست کرونا گرفته می شود.