بلاگ باشگاه

آخرین رویدادهای باشگاه مشتریان فروشگاههای زنجیره ای شهروند


Responsive image

نشست معاون اول رئیس جمهور با مدیران فروشگاه‌های زنجیره‌ای | نوشته شده در : 1400/09/22 10:39:05
مدیران عامل فروشگاه‌های زنجیره‌ای کشور با معاون اول رئیس جمهور دیدار و گفت وگو کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهروند، محمد مخبر در این جلسه با اشاره به ضرورت اتخاذ تدابیر و راهکارهای لازم برای کمک به بهبود وضعیت معیشتی جامعه گفت: ضرورت دارد که از هم اکنون پیش‌بینی‌های لازم برای تامین نیازهای شب عید و ماه مبارک رمضان انجام شود.
 
مخبر با بیان اینکه فروشگاه‌های زنجیره‌ای که برنامه‌های توسعه‌ای خود را با فعالیت در کشورهای همسایه تقویت کنند، از سوی دولت مورد حمایت قرار می‌‌گیرند، اظهار داشت: ارتباط دو سویه و مستمر میان دولت و نمایندگان فروشگاه‌های زنجیره‌ای می‌تواند به رفع مشکلات این فروشگاه‌ها کمک کند و به دولت نیز این امکان را می‌دهد که از ظرفیت این فروشگاه‌ها برای خدمات‌دهی هرچه بیشتر به مردم استفاده کند.
 
معاون اول رئیس جمهور همچنین بر لزوم استفاده از بستر فضای مجازی، فروش آنلاین و امکانات دیجیتال برای ارائه خدمات به مردم تاکید کرد و اظهار داشت: یکی دیگر از کارهای مهمی که باید در خصوص آن پیگیری لازم صورت بگیرد، تشکیل شرکت خدمات لجستیک است چرا که این موضوع دارای ابعاد مهم و مختلفی است لذا نباید از آن غفلت کرد.
 
وی از مدیران عامل فروشگاه‌های زنجیره‌ای خواست با تعیین ساز و کار مشخص، از کسب‌وکارها و فروشگاه‌های کوچک و سنتی در محدوده فعالیت خود حمایت کنند و با استفاده از ظرفیت آن‌ها، خدمت رسانی به مردم را گسترش دهند.
 
معاون اول رئیس جمهور همچنین به مدیران فروشگاه‌های زنجیره‌ای پیشنهاد داد با استفاده از ظرفیت شبکه بانکی کشور و ارائه تسهیلات با سود مناسب، امکان خرید با استفاده از کارت‌های اعتباری را برای مردم فراهم کنند به گونه‌ای که مردم بتوانند اقساط تسهیلات کارت‌های اعتباری را به صورت بلند مدت پرداخت کنند.
 
در این جلسه مدیران عامل فروشگاه‌های زنجیره‌ای نیز ضمن بیان دیدگاه‌ها و نظرات خود، پیشنهاداتی را در راستای تسهیل عرضه کالا به مردم مطرح و بر استفاده از ظرفیت اقتصاد دیجیتال، حذف واسطه‌ها، هوشمند کردن امور بازرسی و نظارتی، حفظ شأن مردم و اصلاح نظام توزیع کالا تاکید کردند./شبکه خبر