بلاگ باشگاه

آخرین رویدادهای باشگاه مشتریان فروشگاههای زنجیره ای شهروند


Responsive image

پیام تبریک داود قربانیان به مناسبت سالروز تاسیس شرکت شهروند و شب یلدا | نوشته شده در : 1400/10/01 11:12:25
پیام تبریک داود قربانیان به مناسبت سالروز تاسیس شرکت شهروند و شب یلدا

متن پیام بدین شرح است:
 
همکاران معظم و معزز و خانواده بزرگ شهروند
 
در آستانه شروع فصل زمستان و در آغازین روزهای ورود مجموعه به بیست و هشتمین سالگرد تاسیس و آغاز فعالیت پر خیر و برکتش؛ برخورد لازم می‌دانم ضمن تشکر از زحمات همه بزرگواران در تمامی سطوح و‌ مشاغل شرکت از زحمات صادقانه شما که آینه وظیفه‌شناسی و پژواک دانایی و تعهد است قدردانی نمایم. نتیجه بذر تلاش و کوشش شما، درخت امیدی است که به بار می‌نشیند و نویدبخش آینده‌ای پرنشاط و زیبا است، درود بر همت بلندتان.
 
بی‌شک «شرکت خدماتی کالای شهروند» با در اختیار داشتن سرمایه‌های عظیم بالاخص بهره‌مندی از نیروهای انسانی کارآمد و مجرب، می‌تواند برای تداوم و اعتلای قابلیت‌های خود در عرصه‌های رقابتیِ بازار حضوری فعال داشته باشد.
 
در آستانه ورود به بیست و هشتمین سال تأسیس شرکت شهروند؛ که مصادف با ایام شهادت دردانه نبی حضرت فاطمه زهرا (س) و مقارن با شب یلدایی سال نیز گشته است، مراتب قدردانی خود را خدمت همه همکاران ارزش‌آفرین محترم و شبکه فروش پرتلاشِ صندوقداران، نیروهای خدمات، انبارداران، فروشندگان، کادر فروشگاهی و ستادی ابراز نموده و آرزو دارم با همت بلندتان و ذخیره تجربیات ارزشمند شما؛ جایگاه رفیع برند شهروند در بین فروشگاه‌های زنجیره‌ای و شرکت‌های برجسته کشور بیش از پیش ارتقاء یابد.
 
بدون تردید بر این باوریم که تحقق این مهم جز با مشارکت، انسجام و همگرایی، همراهی و همدلی تک‌تک شما همکاران عزیز میسر نخواهد بود، اطمینان کامل داریم، تمام تلاش خود را برای انجام وظایف شغلی و مسئولیت‌های محوله به کار گرفته و وجدان کاری، صداقت، امانت‌داری و خدمت را سر لوحه گفتار و کردار خود قرار داده و تلاش خود را جهت جلب رضایت مشتریان ارزشمند فروشگاه از یک سو و سهامداران ارجمند، تامین‌کنندگان، پیمانکاران و همه ذینفعان به کار بسته و همواره شادابی و نشاط را در محیط کار ترویج نمایید.
 
سعادت، سلامت، دوام و کامیابی همه شما را از خداوند متعال خواستارم. باشد که به بلندای نام شریف میهن، روزگارانی درخشان همچون تاریخ زرنشان سرزمین‌مان برای شرکت شهروند رقم بزنیم؛ به امید آن روز.
                                                                                   داود قربانیان
مدیر عامل شرکت خدماتی کالای شهروند