بلاگ باشگاه

آخرین رویدادهای باشگاه مشتریان فروشگاههای زنجیره ای شهروند


Responsive image

تقویت مزیت رقابتی فروشگاه‌های شهروند/ توسعه خدمات به شهروندان | نوشته شده در : 1400/10/19 10:16:36

مدیرعامل شرکت شهروند در بازدید از فروشگاه بهاران بر لزوم توسعه خدمات به مشتریان به عنوان یک مزیت رقابتی تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهروند، داود قربانیان مدیرعامل فروشگاه‌های زنجیره‌ای شهروند در بازدید از فروشگاه بهاران با اشاره به اهمیتِ تامینِ حداکثری نیاز ساکنین این منطقه و مشتریان فروشگاه‌های شهروند تصریح کرد: صنعت خرده فروشی مستلزم آن است که همسو با دانش روز و تحول ایجاد شده این صنعت، نیاز مشتریان را تامین کند، فروشگاه‌های زنجیره‌ای شهروند نیز باید بتواند ضمن حفظ پویایی و به روزرسانی در خدمات ارائه شده مجموعه کامل‌تری از خواست و نیاز شهروندان را فراهم کند.
 
قربانیان با بیان اینکه فروشگاه‌های زنجیره‌ای شهروند شاهد یک تحول بنیادین در خدمت‌رسانی به شهروندان خواهد بود، تصریح کرد: این خدمات گسترده و متنوع است که می‌تواند به عنوان مزیت رقابتی فروشگاه‌های شهروند شناخته شود، تنوع مطلوب کالا و تمرکز بر اصل خدمت‌رسانی به مشتریان مساله مهمی است که می‌تواند شهروند را از سایر رقبای خود متمایز کند.
 
وی در خصوص ایجاد تحول در حوزه فروش و توسعه خدمات فروشگاه‌های شهروند گفت: در تلاش هستیم شهروند را به عنوان یک فروشگاه پیشرو در عرصه خرده فروشی معرفی کنیم و با اراده‌ای که در مدیریت شهری و کارکنان توانمند مجموعه شهروند وجود دارد، امیدوار هستیم به زودی شاهد یک تحول اساسی در ساختار فروشگاه‌های زنجیره‌ای شهروند باشیم.
 
مدیرعامل شرکت شهروند صندوقداران را سفیران فروشگاه‌های شهروند دانست و گفت: حضور موثر و همیشگی صندوقداران در سنگر خدمات‌دهی به مشتریان یک مساله غیر قابل انکار است، با تکیه بر توان و انگیزه این گروه از همکاران، می‌توانیم تصویر و خاطره‌ای درخشان از برند شهروند در اذهان مشتریان به یادگار بگذاریم.
 
داود قربانیان همچنین در حاشیه بازدید از شهروند بهاران، با حضور در قسمت‌های مختلف این فروشگاه با کارکنان اداری، انبار و نیروهای مستقر در سطح فروشگاه دیدار و گفتگو کرد. 
 
گفتنی است مدیرعامل فروشگاه‌های زنجیره‌ای شهروند با حضور در مراسم سالروز شهادت حضرت زهرا (س) که با همت پایگاه بسیج شهروند در فروشگاه بهاران برگزار شد، ضمن دیدار و گفتگو با خانواده شهید مدافع حرم مرتضی مصیب‌زاده از این خانواده شهید تجلیل و قدردانی کرد.

 

منبع : روابط عمومی