بلاگ باشگاه

آخرین رویدادهای باشگاه مشتریان فروشگاههای زنجیره ای شهروند


Responsive image

قرعه‌کشی شهر چله فروشگاه‌های زنجیره‌ای شهروند برگزار شد/ اعلام برندگان ۱۳۵ دستگاه لوازم خانگی | نوشته شده در : 1400/10/25 12:56:03

 مراسم قرعه‌کشی 135 دستگاه لوازم خانگی در شهر چله فروشگاه‌های زنجیره‌ای شهروند روز چهارشنبه 22 دی ماه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهروند، در این مراسم که با حضور داود قربانیان مدیرعامل فروشگاه‌های زنجیره‌ای شهروند، جمعی از اعضای هیئت مدیره و ناظرین مربوطه برگزار شد، قرعه‌کشی 27 جایزه به مناسبت بیست و هفتمین سالگرد تاسیس فروشگاه‌های شهروند و همچنین 108 جایزه دیگر برگزار و برندگان آن مشخص شدند.

داود قربانیان در این مراسم با بیان اینکه فروشگاه‌های شهروند در مسیر یک تحول بزرگ قرار گرفته است گفت: شهروند مجموعه‌ای عظیم از فرصت‌های ارزشمند همچون مشتریان وفادار، نیروی انسانی متخصص و برندی باسابقه و خوشنام است که با تکیه بر آن‌ها و از همه مهمتر مشتریان وفاداری که دارد باید به روزهای اوج و درخشان خود برگردد.

قربانیان شهروند را در آستانه یک بلوغ مهم در حوزه خدمت‌رسانی به مشتریان دانست و تاکید کرد: فروشگاه‌های شهروند انبوهی از سابقه، امید، خدمت، تلاش و خاطرات و حس خوب مشتریان را در توشه خود دارد و حالا در آستانه بیست و هشتمین سال تاسیس فروشگاه‌های شهروند روزهای بلوغ و امید این فروشگاه را جشن خواهیم گرفت.

مدیرعامل فروشگاه‌های زنجیره‌ای شهروند در ادامه خاطرنشان کرد: امیدوار هستیم امانتی که در دست داریم را بتوانیم در شرایطی مطلوب و با حفظ رضایتمندی بیشتر مشتریان به نسل‌های بعدی منتقل کنیم و فصل تازه‌ای از فروشگاه‌های شهروند را با عنوان فصل خدمت به مشتریانمان اهدا کنیم.

داود قربانیان با اشاره به پیش رو بودن ایام ولادت حضرت زهرا (س) و حضرت علی (ع) تصریح کرد: به دنبال استقبال خوب مشتریان از فروش فوق‌العاده شهر چله شهروند و ثبت یک تجربه خوب از حس خوب مشتریان، قرار است به مناسبت روز مادر و روز پدر نیز جشنواره‌ی ویژه ای را با تخفیفات ویژه و جوایز متنوع برگزار کنیم.

گفتنی است، اسامی برندگان قرعه‌کشی شهر چله فروشگاه‌های زنجیره‌ای شهروند را می‌توانید از طریق لینک زیر مشاهده کنید.

https://b2n.ir/k57184