بلاگ باشگاه

آخرین رویدادهای باشگاه مشتریان فروشگاههای زنجیره ای شهروند


Responsive image

آغاز فروش ویژه ماه رمضان در فروشگاه‌های شهروند/ عرضه اقلام اساسی ماه رمضان با کیفیت و قیمت مناسب | نوشته شده در : 1401/01/15 15:09:09

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان فروشگاه‌های زنجیره‌ای شهروند در راستای تامین کالا و خدمات مورد نیاز شهروندان در این ایام با تخفیف‌های ویژه تا سقف 35 درصد میزبان شهروندان تهرانی خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهروند، فروشگاه‌های شهروند هر ساله با شروع ماه مبارک رمضان و افزایش میزان تقاضا برای تامین کالاهای اساسی سیاست‌ها و برنامه‌های ویژه ای را برای تامین اقلام مورد نیاز شهروندان دارد تا در کنار فراهم ساختن فرصت یک خرید به صرفه و اقتصادی برای مشتریان به اصلی‌ترین رسالت و وظیفه ذاتی خود که همان خدمات‌دهی است جامه عمل بپوشاند.

فروشگاه‌های زنجیره‌ای شهروند حمایت از سبد اقتصادی خانوار را از اصلی‌ترین دغدغه‌ها و وظیفه ذاتی خود می‌داند و بر همین اساس تلاش دارد ضمن در نظر گرفتن تخفیف‌های ویژه تا سقف 35 درصد برای گروه‌های کالایی مختلف، برخی از این اقلام را بدون در نظر گرفتن سود (با قیمت تولیدکننده) به شهروندان و مشتریان عرضه کند.

فروشگاه‌های زنجیره‌ای شهروند، در راستای خدمات‌دهی شایسته و جامع به مشتریان خود، تدابیر لازم جهت تامین گروه‌های کالایی پرمصرف همچون انواع خواروبار، محصولات لبنی و پروتئینی، حبوبات، روغن، چای، شکر و ... را از ماه‌های قبل اندیشیده و شهروندان می‌توانند مایحتاج مورد نیاز خود را بدون هیچ کمبودی از طریق تمام شعب فروشگاه‌های شهروند خریداری کنند.

فروش ویژه ماه مبارک رمضان از روز یکشنبه 14 فروردین ماه در تمام شعب فروشگاه‌های زنجیره‌‌ای شهروند آغاز شده و تا 14 اردیبهشت ماه پذیرای خانواده‌های تهرانی خواهد بود.