بلاگ باشگاه

آخرین رویدادهای باشگاه مشتریان فروشگاههای زنجیره ای شهروند


Responsive image

عملیات انبار‌گردانی فروشگاه‌های شهروند انجام شد | نوشته شده در : 1401/01/30 10:16:53

عملیات انبار‌گردانی منتهی به سال 1400 فروشگاه های شهروند، روز یکشنبه به طور همزمان در تمام شعب فروشگاهی انجام شد و از دوشنبه 29 فروردین ماه خدمات‌دهی به مشتریان، طبق روال معمول انجام می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهروند، عملیات انبارگردانی فروشگاه‌های زنجیره‌ای شهروند با حضور داود قربانیان مدیرعامل شرکت شهروند و نظارت کامل کارشناسان و ناظران مربوطه بر روند اجرا و فرآیند انبارگردانی، با موفقیت انجام شد.

 عملیات انبارگردانی در فروشگاه‌های شهروند هرساله در فروردین ماه انجام می شود و امسال نیز با تلاش و همت کارکنان شهروند، کنترل فیزیکی فضای انبار، شمارش دستی موجودی کالاها و بررسی عدم مغایرت آن با موجودی ثبت شده در سیستم انبارداری شرکت شهروند، در کوتاه ترین زمان ممکن و دقت بالا مطابق با استانداردها، اصول و قوانین حسابرسی صورت گرفت.

 گفتنی است با پایان یافتن عملیات انبارگردانی فروشگاه‌های شهروند، از دوشنبه 29 فروردین ماه خدمات‌دهی به مشتریان، طبق روال معمول انجام می‌شود و شهروندان می‌توانند همزمان با ایام پربرکت ماه مبارک رمضان، اقلام اساسی و پرمصرف خود را با قیمت و کیفیت مناسب از فروشگاه‌های زنجیره‌ای شهروند تهیه نمایند.